Obavijest za maturante koji polažu DRŽAVNU MATURU
Autor: Tatjana Radić, 4. 7. 2022.

Dragi maturanti,

nakon što se završili s uspjehom 4. razred (redovno ili nakon popravka - svejedno je) u sustavu POSTANI STUDENT, na kartici MOJE OCJENE trebate provjeriti sve svoje ocjene, sve podatke od 1. do 4. razreda, a isto tako i svoje osobne podatke na kartici MOJI PODACI.

Ako uočite da bilo što nije u redu, javite se razrednici da vam to ispravi, kako bi vam mogla ispravno izdati POTVRDU O POLOŽENOJ DRŽAVNOJ MATURI.

Vidim u sustavu da veći dio vas nije potvrdio svoje podatke, pa vas molim da to što prije napravite, jer se to mora odraditi do 11.7. kada će biti objavljeni rezultati ispita državne mature, a 13.7. su prigovori, o čemu ću vas još uskoro obavijestiti i dati vam upute ako vam bude potrebno.

.

Priloženi dokumenti: