Županijska smota LiDraNo
Autor: Marina Jukić, 19. 3. 2024.

U utorak 27. veljače, u Srednjoj školi Isidora Kršnjavoga Našice, održana je županijska smotra stvaralaštva na području literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog izraza - LiDraNo 2024. Na smotri je sudjelovalo stotinjak učenika i mentora iz srednjih škola Osječko-baranjske županije.

Našu su školu, u kategoriji literarnog stvaralaštva, pod mentorstvom nastavnica Jasne Kondže i Marine Jukić predstavljali Lara Klajn (3.K1 razred) svojom  pjesmom Život i Ante Vekić (4.K2 razred)  pjesmom Dubina duše.

Učenici su nakon predstavljanja svojih pjesama od prosudbenog povjerenstva dobili izvrsne i poticajne komentare te im čestitamo na uspješnom nastupu.

S obzirom da je Lari ovo bio prvi LiDraNo, napisala je nekoliko rečenica svoga osvrta: „ Jako sam ponosna na sebe jer mi je ovo bilo prvo natjecanje u cijelom školovanju. Jedan od članova komisije mi je poručio da se svakako nastavim baviti pisanjem i glazbom, da za to svakako “imam žicu” i da ne odustajem. Ovo iskustvo na  LiDraNu neću nikada zaboraviti, jako mi se svidjelo i voljela bih se opet prijaviti. Jedno prekrasno iskustvo!!