Dobitnici Europske oznake kvalitete za 2023. godinu
Autor: Marinela Boras, 20. 1. 2024.

Dana 18. siječnja 2024. Agencija za mobilnost i programe Europske unije objavila je popis dobitnika Europske oznake kvalitete za 2023. godinu. Europske oznake kvalitete dodjeljuju se za izvanredan rad na međunarodnim projektima. Jedna od dobitnica je i profesorica naše škole Marinela Boras, prof. mentor, kojoj je 15. siječnja dodijeljena Europska oznaka kvalitete za rad na projektu COME IN.

Ovaj međunarodni projekt proveden je na European School Education Platform, a nastao je u suradnji nastavnika iz nekoliko zemalja. Osim Hrvatske, nastavnici i učenici koji su sudjelovali u projektu dolaze iz Francuske, Italije, Sjeverne Makedonije, Turske te čak iz Jordana. U projektu su provedene razne aktivnosti te su nastali proizvodi kao rezultat rada na projektu. Na početku i kraju projekta provedena su odgojno-obrazovna istraživanja.

Čestitamo svim dobitnicima, a na poveznici možete pronaći popis istaknutih škola, imena učitelja i nastavnika te projekata zbog kojih su nagrađeni Europskom oznakom kvalitete: