Državno natjecanje u pisanju priča na engleskom jeziku
Autor: Marinela Boras, 1. 5. 2024.

''HUPE in Storyland'' natjecanje je u pisanju priča na engleskom jeziku na državnoj razini za učenike osnovnih i srednjih škola. Učenici se moraju držati strogih kriterija, ali su u mogućnosti i izraziti svoju kreativnost. U kategoriji gimnazija i strukovnih škola prošle su nas godine odlično predstavili sadašnji maturanti Gabrijela Levačić i Ante Vekić pod mentorstvom profesorice Marinele Boras.

Njihovim je stopama krenula učenica 2.1 razreda Larisa Ikač koja je ove godine predstavljala našu školu s pričom ''A black feather'' i ostvarila odličan plasman. Njen talent zapažen je na satima engleskog jezika. Priča će biti objavljena, a nestrpljivi ju mogu pročitati u prilogu. Diploma joj je svečano uručena u četvrtak, 25. travnja 2024. godine. Još jednom čestitamo Larisi i veselimo se čitati njezine nove kreativne uratke.

U prilogu je i priča koju je napisala Larisa.

Priloženi dokumenti:
Story.pdf (123.64 KB)