Oznaka eTwinningove škole za razdoblje 2023. – 2024. godine
Autor: Marinela Boras, 9. 12. 2023.

Prema Agenciji za mobilnost i programe Europske unije, eTwinningove škole aktivno promiču vrijednosti i pedagošku praksu eTwinninga, referentna su točka za svoju lokalnu zajednicu i predstavljaju model za druge škole.

Nagrađene škole iz cijele Europe za razdoblje od 2023. do 2024. godine možete pronaći na poveznici. Među njima se nalazi i naša škola koja je zavrijedila prestižnu Oznaku predanim radom nastavnika, odgajatelja i učenika škole. Ovih dana su na našu adresu stigle plaketa i zastava eTwinning škole koju ćemo s ponosom istaknuti na ulazu u školu.

Uz vjetar u leđa Središnje službe za podršku nastavljamo s usavršavanjima i projektima. S obzirom da je ove godine u našoj školi osnovana učenička zadruga, u školskim godinama 2023./2024. i 2024./2025. najavljujemo dvogodišnji nacionalni projekt u suradnji s učeničkom zadrugom Ban iz Srednje škole Ban Josip Jelačić iz Zaprešića.