NAJAVA 5. MILENIJSKOG NATJECANJA IZ KREATIVNE INDUSTRIJE

Učenici naše škole već nekoliko godine tradicionalno sudjeluju na međunarodnom Milenijskom natjecanju iz kreativne industrije. Ove godine najavljujemo 2 tima koji će se natjecati u kategorijama Glagoljica i Mitologija.

TIM OSJEČKA DUMINA

Učenice Dora Matijević i Petra Petrović iz 4.A razreda te učenik Leon Mikić iz 1.K2 razreda pod mentorstvom prof. Jasne Kondže (kategorija: Glagoljica, predmet: Hrvatski jezik).

TIM TRGOS

Učenice Erna Brkić i Mirna Orešković iz 4.K2 razreda pod mentorstvom prof. Marinele Boras (kategorija: Mitologija, predmet: Engleski jezik).

Natjecanje organiziraju Ekonomski fakultet u Osijeku i Institut Andizet. Više o Natjecanju pročitajte na milenijsko.efos.hr.