PROFESORICA NAŠE ŠKOLE DOBITNICA ČETIRI EUROPSKE OZNAKE KVALITETE ZA ETWINNING PROJEKTE
Autor: Tatjana Radić, 28. 6. 2023.

Europska oznaka kvalitete (European Quality Label - EQL) prestižna je nagrada koju dodjeljuje Središnja organizacija za potporu eTwinningu (Central Support Organisation - CSO) sa sjedištem u Bruxellesu. Da bi projekt uopće bio nominiran za Europsku oznaku kvalitete, mora biti predložen od barem dvije Nacionalne organizacije za potporu te najmanje dva projektna partnera već trebaju biti dobitnici Nacionalne oznake kvalitete.

Profesorica engleskog i njemačkog jezika Marinela Boras, prof. mentor, dobitnica je priznanja na europskoj razini za kvalitetne eTwinning projekte:

Me, Myself & Imeđunarodni projekt o važnosti brige o mentalnom zdravlju

Our Comfort Zone – međunarodni projekt o provođenju slobodnog vremena

3R WITH STEAM MAKER – međunarodni projekt o razvoju STEAM vještina

A Green Step For Sustainable Future – međunarodni projekt o održivom razvoju

Sva četiri projekta provedena su u suradnji s partnerima iz raznih europskih zemalja u sklopu nastave engleskoga jezika. Čestitamo profesorici i učenicima koji su sudjelovali u ovim projektima!