VJEŽBA EVAKUACIJE
Autor: Suzana Matijević, 11. 5. 2023.

Dana 11. svibnja 2023. godine u Trgovačkoj i komercijalnoj školi „Davor Milas“ i Domu učenika uspješno je održana godišnja vježba evakuacije u suradnji s Martinom Petrović, dipl. ing. agronomije. Simulirana je opasnost od požara, a početak vježbe započeo je zvučnim signalom u trajanju od jedne minute.

Zaposlenici škole bili su raspoređeni po katovima i prizemljima te su smireno usmjeravali učenike Škole, korisnike Doma učenika i ostale zaposlenike prema izlazima. Svi su se pridržavali uputa i kretali u skupinama kako nitko ne bi ostao u građevinama. Na zbornom mjestu na dovoljnoj udaljenosti od Škole i Doma učenika, pričekali smo pregled svih prostorija i obavijest da više ne postoji opasnost.

Ponosni smo na naše učenike, korisnike Doma učenika, te sve zaposlenike koji su doprinijeli uspješnosti vježbe evakuacije.

... više fotografija pogledajte na našem Facebook profilu...