POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2021./2022.
Autor: Tatjana Radić, 1. 9. 2021.

Poštovani učenici, roditelji i skrbnici!

Nekoliko kratkih obavijesti vezano uz početak školske godine.

Nastava počinje u ponedjeljak 6.9.2021. prema rasporedu koji se nalazi na školskoj web stranici rasporeda, a prvi dan svi imate nastavu ujutro, te je od utorka nastava u dvije smjene. Da biste vidjeli raspored trebate kliknuti gore desno na dvije strelice iza << DANAS >>, pa na taj način možete vidjeti i sljedeći B tjedan. Također pogledajte u kojim ste učionicama u ponedjeljak, a koja vam je matična učionica od utorka i kada ste eventualno u nekom drugom kabinetu.

Učenici 1. razreda svi dolaze u školu u 8h, te će na ulaznim vratima biti izvješen popis učenika po razredima i prema tome ćete sa svojim razrednicima otići u navedene učionice. Trebate ponijeti svjedodžbe završenog 8. razreda, koje će vam naknadno razrednici vratiti.

Učenici viših razreda (2. - 4.) trebaju ponijeti svjedodžbe završenog prethodnog razreda u ponedjeljak ili utorak, ovisno o tome koji dan imate sat s razrednikom prema rasporedu.

Želimo Vam svima sretan početak nove školske godine!