preskoči na sadržaj

Trgovačka i komercijalna škola "Davor Milas"

Login

Videoprezentacija škole

eDnevnik

Raspored sati

Info centar za mlade

Tražilica
Vremenska prognoza

 

Škola i partneri

Brojač posjeta
Ispis statistike od 21. 11. 2012.

Ukupno: 3882224
Ovaj mjesec: 2497
Ovaj tjedan: 706
Danas: 15
Besplatan web

Web hosting

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
40. REGIONALNA DOMIJADA
Autor: Tatjana Radić, 15. 4. 2015.

Ove je godine, 10.4.,  održana 40. regionalna Domijada, a domaćin je bio Učenički dom Hrvatskoga radiše iz Osijeka. Sudjelovali su domovi Regije (Požega, Pakrac, Vukovar, Osijek – 4 doma). Učenički dom Trgovačke i komercijalne škole „Davor Milas“, Osijek i ove je godine postigao zavidne rezultate te osvojio brojne medalje. 


Učenici doma sa svojim mentorima natjecali su se u sljedećim kategorijama: crtež, slika, instalacija, skulptura, fotografija i video zapis voditelj: Veronika Šnajder, prof.); nogomet (voditelj: Domagoj Gradištanac, prof.); šah – M/Ž (voditelj: Ivan Gyorgy, prof.); recitacija i plesni izraz (voditelj: Kristina Jurić, prof.); stolni tenis – M/Ž (voditelj: Maja Birovljević, prof.); košarka (voditelj: Mirna Ažić, prof.).Svi učenici i njihovi mentori, koji su osvojili prva mjesta na regionalnom natjecanju, natjecat će se i na državnoj Domijadi u Baškom Polju od 8. do 10.5.2015. 

Zlatne medalje:

Slika: Robert Erdelji: „Vrijeme za čaj“

Video zapis: Leila Čapo i Vedrana Fišer: „Osijek – to smo mi“,

Recitacija: Irena Delišimunović: „Ako ti postanem ista“, recitatorica: Ana – Marija Japelj

Plesni izraz: Plesna skupina „Storm“, „Seven sins“ (autorski rad)

Leila Čapo, Vedrana Fišer, Lidija Horvat, Valentina Damjanović, Nicole Pavlić, Petar Mićan, Ivan Albert

Srebrne medalje:Instalacija: „Svjetlo mozga“, Robert Erdelji; Crtež: „Akt 3.“, DorisMrganić, nogometna (Luka Franjić, Mihael Klepač, Ronaldo Babić, Darko Tetkov, Josip Bukovac, Slaven Golub, David Podboj, Ante Grec); stolnotenisačka/Ž (Barbara Tičić, Lorena Balić, Nives Meštrović ) i košarkaška ekipa (Anton Groznica, Marko Cvetković, David Perešin, Đuro Čošković, Marijan Mijić, Robert Nikolić, Marko Bjelobrk, Mario Hutz), a brončani su bili šahisti/M (Ivan Joo, Alen Šincek, Marko Matijašec, Agustin Josipović) te ženska ekipa (Martina Zbiljski, Martina Puljić) i Skulptura: „V.V. Putin“,Robert Erdelji ; Crtež: Portret u visokom valeru“, Stjepan Ezgeta.

Kristina Jurić, prof.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju