KVIZ ZNANJA
Autor: Tatjana Radić, 7. 5. 2012.

28.3.2012. u Učeničkom domu Trgovačke i komercijalne škole "Davor Milas" je održan kviz znanja koji je organizirao prof. Gyorgy.

Kviz je obuhvatio znanja iz opće kulture, razne igre spretnosti te pojmove iz zemljopisa i povijesti. Svaka skupina je imala po dva predstavnika. (Ne)znanje je bodovano pod budnim okom prosudbenog povjerenstva (odgajateljice Jurić i Perković!). Prof. Gyorgy je, kako bi bilo što zanimljivije, ispričao poneku zgodnu anegdotu u svezi postavljenoga pitanja. Najbolji su dobili prigodne nagrade. Učenici su izuzetno dobro reagirali, bodrili svoje prijatelje i bili korektni prema ostalim sudionicima kviza!