Etwinning projekt: Prikazani organizmi na novcu
Autor: Tatjana Petrač, 31. 10. 2020.

Kako baština nudi neiscrpan izvor inspiracije u četvrtak, 28. 10. 2020. upriličili smo virtualni posjet voditelja numizmatičkog odjela Muzeja Slavonija, gospodina Branislava Miličića.

Bilo je to potpuno novo iskustvo. Gospodin Miličić nas je zanimljivom pričom o numizmatici i povijesti novca potaknuo na radoznalost, upoznao s dijelom bogatog muzejskog fonda i olakšao posao oko naših projektnih zadataka. Kako je cilj projekta kreirati vlastite novčanice svakako će nam stručna pomoć i dalje trebati.

Naši dragi učenici, budući marketing stručnjaci s veseljem nastavljaju naše projektne zadatke online, a rezultati su vidljivi i bez obzira na izazov uslijed pandemije koronavirusa.

Još jednom se zahvaljujemo gospodinu Miličiću i Muzeju Slavonija na svojim edukativnim programima jer Muzej ne čine predmeti već ljudi.