PRIZNANJE I NAGRADA NAŠOJ BRONČANOJ NOGOMETNOJ EKIPI
Autor: Branka Steiner, 19. 12. 2018.

Školski sportski savez Osječko-baranjske županije dodijelio je nagrade i priznanja osvajačima medalja na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava 2018. godine.

Ena Pernar primila je nagradu u ime  brončane nogometne ekipe ŠSD"Trgos" u kojoj su još učenice Monika Čavić, Mateja Findrik, Katarina Pranješ, Elena Šipoš i Ana Sanković. Nagradu su joj dodijelili predsjednik Školskog sportskog saveza prof. Zlatko Kraljević i glavni tajnik OBŽ prof. Dubravko Ižaković. Uz uručeno priznanje naše nogometašice osvojile su i novčanu nagradu od 1000,00 kn. Uz čestitke curama poručujemo da smo ponosni na njih, a trenerici Branki Steiner odajemo iskreno priznanje za trud i rad koji su rezultirali ovim sjajnim uspjehom.