I NAKON 25 GODINA OPET ZAJEDNO
Autor: Ivica Mršo, 7. 6. 2018.

Riječ je o 4.6 razredu generacije 1992./93. s razrednikom Ivicom Mršom. Nije to bio samo susret razrednika i njegovih učenika, već je više riječ o obiteljskom susretu jer je vrijeme samo učvrstilo našu emocionalnu povezanost i zajedništvo. Profesoru Ivici Mrši bila je to prva generacija koju je pratio tijekom četiri godine njihova školovanja i uvijek ističe posebno mjesto ovoga razreda u svom profesorskom životu, u zajedničkim brojnim uspomenama i anegdotama. Bili smo svi mladi i skloni šalama koje su često išle na račun razrednika i njegovog legendarnog fiće, tako da su se i sada toga sjetili pa je na poklon dobio karikaturu na kojoj se ponosno vozi u "makini". Lijepo je bilo na okupu vidjeti te , sada već zrele, ljude kako se raduju jedni drugima i uživaju u oživljavanju brojnih uspomena. Razrednik Ivica Mršo ističe da će oni biti mladi dok god je on živ jer ih je uvijek doživljavao kao svoju djecu. Raduje nas i činjenica da su svi živi i zdravi te da i njihova djeca sada već pohađaju našu školu tako da se generacijski niz ipak nastavlja.