ŽENSKA NOGOMETNA EKIPA TRGOS OSTALA NEPOBJEDIVA
Autor: Branka Steiner, 9. 3. 2018.

6. ožujka 2018. godine u SD Zrinjevac u Osijeku održano je poluzavršno natjecanje školskih sportskih društava srednjih škola regije Istok u futsalu za djevojke. U poluzavršnici su sudjelovali pobjedničke škole iz Požege, Vinkovaca, Slavonskog Broda  i Osijeka. Bio je to pravi nogometni spektakl u kojemu se igrao vrhunski nogomet, a borbenost, dinamika i srčanost mogli su poslužiti kao primjer i nekim daleko poznatijim nogometnim zvijezdama. Cure su naprosto bile apsolutne vladarice terena i lopte tako da od početka pobjeda nije bila upitna. Sigurni smo da će cure jednako briljirati i na Državnom natjecanju. U svakom slučaju imaju našu apsolutnu podršku, a trenerci Branki Steiner čestitamo na dosadašnjem uspjehu. To samo potvrđuje staru čunjenicu da je naša škola mala nogometna velesila.

Za našu školu nastupile su:

1. MATEA FINDRIK
  2. KATARINA PRANJEŠ
  3. ENA PERNAR
  4. MIA RANOGAJEC
  5. ELENA ŠIPOŠ
  6. LAURA MAČVAN
  7. ANA SANKOVIĆ

Provoditelj natjecanja bio je Školski športski savez Osječko-baranjske županije, dok je domaćin natjecanja bila Trgovačka i komercijalna škola "Davor Milas" iz Osijek. Pedagog škole otvorio je natjecanje te je po završetku natjecanja uručio priznanja i pehare najuspješnijim ekipama.

Pobjednice, ŠSD TRGOS, predstavljat će regiju Istok za Državnom prvenstvu u Poreču.

SRETNO!!!!