OSNOVALI SMO DEBATNI KLUB TRGOS U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Sandra Brajnović, 19. 12. 2017.

9. prosinca 2017. godine 14 učenika naše škole i ravnateljica mr. sc. Sandra Brajnović prošli su edukaciju za voditelja i članove debatnog kluba. Naučili smo što je debata, WS format debate koji se provode u srednjoj školi, formu debate i na kraju smo i debatirali. Teza je bila: Ovaj dom smatra kako poznati glazbenici pozitivno utječu na društvo i mlade.

Nećemo reći tko su pobjednici jer su svi bili izvrsni. A i onako smo svi jedan tim koji će se, nadamo se, boriti na budućim natjecanjima s drugim debatnim klubovima iz Hrvatske.

Članovi debatnog kluba TRGOS su: Adrian Buček, Leon Lendić, Marko Milošević i Luka Jeger  iz 4k1 razreda, Davor Japunčić iz 3k3 razreda, Katarina Novak, Vanessa Osmanović, Filip Gerić, Robert Janković, Ivan Mikšić i Marko Novoselić iz 2k2 razreda, Krešimir Peranović iz 1k2 razreda, Filip Sentkiralji iz 2k1 razreda i Boris Barković iz Ik1 razreda. Voditeljica kluba je mr. sc. Sandra Brajnović.