PUT DO USPJEHA
Autor: Ivica Mršo, 5. 3. 2017.

Pozitivan primjer naše bivše učenice

U valu sveopće depresije, beznađa i malodušnosti koji je posljednjih godina zahvatio slavonsko-baranjsku regiju, javlja se glas optimizma i vjere u bolje sutra. Taj glas ne dolazi od naših političara niti od naših poznatih ekonomskih stručnjaka, nego on dolazi od naše bivše učenice Vedrane Poletar koja je odlučila uzeti svoj život u svoje ruke i upustiti se u poduzetničku poljoprivrednu avanturu. Iako je u pitanju nježna djevojka koja svojom pojavom odaje dojam osobe koja se bavi modom ili manekenstvom, Vedrana se pronašla u tradicionalno "muškoj" poljoprivrednoj djelatnosti po kojoj je Slavonija uvijek bila poznata. Vedrana nam se javila kako bi svojim primjerom pokazala da se traba boriti na domaćem terenu, ali kako bi i odala priznanje našoj školi u kojoj je stekla odgovarajuće poduzetničke vještine i načine realizacije poduzetničkih  ideja i hrabrosti da se one realiziraju. Vedrani svakako želimo puno uspjeha u daljnjem životu i radu i nadamo se da će svojim primjerom  mnoge naše učenike potaknuti da traže načine i mogućnosti realizacije svojih ideja i snova.

Pogledajte i u privitku isječak iz novina koji govori o Vedrani...

Priloženi dokumenti:
Vedrana.pdf (1.26 MB)