ADRIAN BUČEK predložen za državnu razinu smotre Lidrano 2017.
Autor: Marina Jukić, 21. 2. 2017.

U utorak 14.2. 2017. u Srednjoj  školi Isidora Kršnjavoga  u Našicama održana je županijska smotra Lidrano 2017.

Našu je školu u kategoriji literalno stvaralaštvo predstavljao Adrian Buček iz 3.k1 razreda fragmentima iz priče Priča o jednom djetinjstvu pod vodstvom mentorice Marine Jukić, prof.

Županijsko prosudbeno povjerenstvo činili su: Anja Križek, prof.hrvatskog jezika i književnosti, Marina Tomić, prof. hrvatskog jezika i književnosti i pjesnikinja i Silvija Šokić, dipl.knjižničar i prof.hrvatskog jezika i književnosti, ravnateljica Hrvatske narodne knjižnice u Našicama.

Adrian je svojom pričom oduševio sve prisutne, a posebno prosudbeno povjerenstvo, te je očekivano i zasluženo predložen za državnu razinu smotre Lidrano 2017.

„Prekrasne, jake, slikovite rečenice, bogat rječnik, osječki Šenoa…poželim popiti kavu s autorom…“, samo su neki od mnogobrojnih pozitivnih komentara prosudbenog povjerenstva.

Čestitamo Adriane, i naravno, željno očekujemo konačnu odluku državnog povjerenstva!