SJAJAN USPJEH NAŠIH BADMINTONAŠICA
Autor: Tatjana Radić, 10. 3. 2015.

Nakon osvajanja prvog mjesta na poluzavršnici državnog prvenstva održanog prošlog mjeseca u Okučanima, ekipa Školskog sportskog društva TRGOS ponovo je oduševila osvajanjem 3 mjesta na završnici  Državnog prvenstva  školskih sportskih društava Republike Hrvatske održanog u Dubrovniku.

Djevojke su u konkurenciji 6 regionalnih pobjednika, nakon drugog mjesta u skupini, poražene od Zagrebačke športske gimnazije, ali su u susretu za 3. mjesto svladale Velikogoričku gimnaziju rezultatom 3 : 1. S ponosom moramo naglasiti da smo mi jedina strukovna škola koja se plasirala na državno natjecanje, a osvajanje trećeg mjesta ujedno je i najveći uspjeh naše županije. Posebnu čestitku moramo uputiti treneru prof. Željku Šnuru koji je praktično bez osnovnih prostornih i materijalnih uvjeta uspio formirati ovaj tim za velike uspjehe, a ne smijemo zaboraviti ni profesora Merčepa koji ih je uspješno organizirao i vodio na natjecanju u Dubrovniku.

Predstavnice našeg brončanog tima su Alma Đurček, Valentina Đurček, Tea Janjić i Lucija Orlović.