KVIZ ZNANJA/NEZNANJA
Autor: Tatjana Radić, 19. 4. 2013.

U okviru poboljšanja života i rada u učeničkom domu i što kvalitetnijeg korištenja slobodnog vremena učenika 11.4.2012. je održan kviz u kojem su učenici mogli pokazati svoje znanje/neznanje te motoričke sposobnosti.

Timskim radom su dolazili do rješenja. Kviz se sastojao iz tri dijela: rezanje hrenovki pomoću maloga nožića i štapića za ražnjiće te od dvije skupine pitanja iz opće kulture. Svaki odgajatelj je odabrao dvoje učenika za sudjelovanje. Kristina Jurić, prof. i Martina Perković, dipl. ing. poljoprivrede bile su predstavnice prosudbenog povjerenstva. Voditeljica je nakraju podijelila darove, a učenici koji su osvojili 1. mjesto nagrađeni su putovanjem u Jankovac.

Kviz je organizirao Ivan Georgy, prof.