OSNOVALI SMO TAMBURAŠKI SASTAV I PJEVAČKI ZBOR
Autor: Tatjana Radić, 31. 10. 2012.

Lijepo je znati da uz već postojeći rock band Trgos u našoj školi imamo i tamburaški sastav koji je imao nastupnu promociju prigodom proslave Dana kruha.

Riječ je o našim učenicima iz prvih razreda pa smo sigurni da će nas još dugo uveseljavati popularnim slavonskim melodijama. Rijeć je o učenicima Ivanu Zubaju iz I.K3, Antoniju Živkoviću iz I.K1, Dori Vujnović iz I.K3 i Josipu Slameku iz II.K2. Uz tamburaše osnovan je i pjevački zbor koji se već sada pokazao kao izvanredna pratnja našim tamburašima. Članovi zbora su:  Patrik Jagodić iz I.K1, Marija Lacković iz I.K1, Lora Kovačević, Nataša Brocić, Tanja Gaberšek i Petra Maras iz II.K1, Ines Geto, Vedrana Poletar, Mirta Szabo, Barbara Mezak, Mirna Jambrešić, Ana Jurina, Matea Pranješ i Jasmina Spahić iz II.K2. Voditeljica ove raspjevane mladosti je profesorica Manuela Špoljarić.

...pogledajte i snimak na YouTube-u...