AKCIJA DOBROVOLJNOG DARIVANJA KRVI I PRIKUPLJANJA POMOĆI ZA UDRUGU RIJEKA LJUBAVI
Autor: Tatjana Radić, 12. 4. 2012.

Tijekom mjeseca ožujka učenici i nastavnici Trgovačke i komercijalne škole Davor Milas Osijek pokazali su da suosjećaju i žele pomoći  ljudima u nevolji.

Tako je 12.ožujka  u prostorima škole uz pokroviteljstvo Crvenog Križa i Odjela za transfuzijsku medicinu Kliničke bolnice Osijek organizirana  je akcija dobrovoljnog darivanja krvi.

Učenici trećih i četvrtih razreda i njihovi nastavnici su prikupili i donirali 18 doza krvi.

Veliki broj učenika i njihovi nastavnici pomogli  su u humanitarnoj akciji prikupljanja odjeće, obuće i igračaka  za potrebite obitelji o kojima skrbi udruga Rijeka ljubavi, koja je bila organizator  akcije.