ADVENTSKI KALENDAR SREDNJIH ŠKOLA RH...
Autor: Tatjana Radić, Renata Petrović, 17. 12. 2021.

Konačno smo i mi došli na red!

Nadam se da ste otvarali dosadašnje prozorčiće našeg Adventskog kalendara, a danas svakako
kliknite na broj 17  laugh

Update (19.2.2022.):

Budući da originalni link nakon završetka projekta više nije aktivan,  možete pogledati naš video uradak na YouTube-u.

Hvala učenicima na njihovom velikom trudu, koji je vidljiv i na stranicama turističkih zajednica ZADAR, Šibenik, Baranja, Split, Dubrovnik, Bjelovar, Drniš i EU DIRECT Rijeka i škola sudionica.

Najljepši dio ostavljamo za kraj. Neposredno pred Božić, a sve do siječnja, na glavnom trgu u Zadru, cijeli dan će se predstavljati naš projekt i izmjenjivati video uratci svih škola na velikom video platnu. Na taj način će se građani i turisti upoznali s ostalim dijelovim lijepe naše kroz obrazovne institucije, kulturu i gospodarstvo. Ako ste u Zadru, vrijedno je pogledati.