Rezultati natjecanja Mreža čitanja i LiDraNo 2021.
Autor: Marina Jukić, 23. 3. 2021.

Na natjecanju Mreža čitanja održanu 8.ožujka 2021. u online okruženju, učenici Gabrijela Levačić, 1.K1 i Gabrijel Vučanović, 2.K1 prošli su regionalnu razinu natjecanja u kategoriji Multimedijalni rad. Mentori su im profesori Marina i Dinko Jukić.

Županijska razina natjecanja LiDraNo održana je 18.ožujka u Našicama. Škola je pod mentorstvom profesorice Marine Jukić imala dva predstavnika: u kategoriji Literalni rad Gabrijela Vučanovića s kratkom pričom Tišina i u kategoriji Dramsko-scenskog izraza Antonellu Jakšić, učenicu 3.K1 razreda s pjesmom Sanje Lovrenčić Novčić i pitanje općeg zatopljenja.

Naši su učenici ostvarili izniman uspjeh i plasirali se na državnu razinu natjecanja!

Čestitke učenicima i mentorima!