ORGANIZACIJA NASTAVE NA POČETKU DRUGOG POLUGODIŠTA ŠKOLSKE GODINE 2020/2021.
Autor: Sandra Brajnović, 15. 1. 2021.

Poštovani i dragi učenici/ce, roditelji i skrbnici,

Poštujući mogućnost izbora modela nastave koje je MZO dopustilo Školama i ravnateljima te temeljem Zaključka Stožera civilne zaštite Osječko-baranjske županije sa 183. sjednice održane 13. siječnja 2021. godine, a u skladu sa stajalištem Ministarstva znanosti i obrazovanja donosi se odluka o organizaciji nastave u razdoblju od 18. siječnja 2021. do 31. siječnja 2021.:

Nastava od 18. siječnja 2021. godine u trajanju od dva tjedna organizirat će se na slijedeći način:

• učenici naše škole (svi prvi, drugi i treći komercijalni razredi) nastavu pohađaju online – model C
  • učenici završnih razreda (4.K1, 4.K2, 4.A,  3.1, 3.DO razred  nastavu pohađaju uživo u  školi – model A

Praktičnu nastavu/Trgovačku praksu svi učenici Škole  pohađaju u skladu s kurikulumom poštujući epidemiološke mjere u prodavaonicama odnosno gospodarskim subjektima gdje su raspoređeni.

U skladu s promjenama napravljen je i novi raspored sati za dva tjedna, kojeg možete pogledati na školskoj web stranici za raspored.

Ukoliko dođe do promjena u organizaciji nastave odmah po saznanju objavit ćemo ih na našim stranicama.

Želim vam svima sretan i uspješan početak novoga polugodišta i uspjeh u učenju i radu.

mr. sc. Sandra Brajnović

ravnateljica