Prekid nastave u svim školama u RH
Autor: Tatjana Radić, 13. 3. 2020.

Kako je Vlada RH prekinula nastavu u svim školama u RH na dva tjedna obavještavamo učenike i roditelje kako od ponedjeljka 16.03.2020. nema nastave do daljnjega.
Svi se upućuju na praćenje Vijesti i web stranice Škole kao i facebook stranice Škole.
Svi učenici imaju svoje korisničke identitete kojima se mogu prijaviti u virtualne učionice koje su napravljene za našu školu.

Nastava će se odvijati online, a razrednici su osobe za kontakt kod nedoumica i pitanja u vezi problema praćenja nastave. Sve se može dogovoriti telefonski, e-mailom, Viberom i sl. Obustavlja se i praktična nastava.

Učenici koji su smješteni u Domu učenika naše škole trebaju ga napustiti tijekom današnjeg i sutrašnjeg dana i ponijeti sve svoje stvari kućama.

Sve vas upućujemo na strpljenje, poštivanje uputa Stožera civilne zaštite u Osječko-baranjskoj županiji i praćenje vijesti.