Posjet azilu

Dana 21.12.2017. učenici Volonterskog kluba Trgos posjetili su osječki Azil za pse, u pratnji profesorica Kondža i Hržice. Osim što smo donirali hranu, dekice i ručnike, prošetali smo četveronožne ljubimce. U šetnji su sudjelovali Ivona, Monika, Dominik, Domagoj, Anita, Patricia, Matea, Ivana i Marcela, učenici 4k2, 1.1 i 2k3 razreda. Iznimno smo ponosni na naše dvije učenice Ivonu i Tihanu iz 4k2 koje su prezentirale rad Azila na satovima razrednika i prikupljale novčanu donaciju za pseću hranu. U ovoj humanitarnoj akciji prikupili smo 3 kutije dekica i ručnika te iznos od 395 kuna za hranu. Hvala svim donatorima i veselimo se budućim humanitarnim projektima Volonterskog kluba Trgos.