Hrvatski ured za kreativnost i inovacije - organizator projekta Innovation Academy
Autor: Tatjana Radić, 19. 12. 2017.

Innovation Academy je program za talentirane i ambiciozne učenike srednjoškolske dobi koji se provodi putem ljetne i zimske škole, konferencije te meetupova jednom mjesečno.

Trenutno je u tijeku prodaja kotizacija za trodnevne programe zimske škole koji će se održati u periodu od 8. do 13. siječnja 2018. godine.

Redovna cijena kotizacija je 890 HRK, no do 23. prosinca 2017. provodimo božićnu akciju isključivo prema srednjim školama u Hrvatskoj čiji učenici imaju mogućnost kupnje kotizacija po cijeni od 390 HRK.

Kako bi ostvarili popust, učenici moraju na obrascu za prijave pod sekcijom "posebna pogodnost na koju ostvarujete pravo" odabrati opciju "posebni popust za srednje škole partnere programa" nakon čega ćemo ih kontaktirati s informacijama o navedenom popustu, izjavi o pristanku da sudjeluju na programu koju roditelj/skrbnik mora potpisati  te informacijama o načinu plaćanja kotizacija koje mora izvršiti punoljetna osoba.

U prilogu je poziv u PDF formatu.

Priloženi dokumenti:
BOZICNI_POPUST-IA.pdf (418.21 KB)