RADIONICA U KLASJU
Autor: Martina Perković, 5. 4. 2017.

U sklopu projekta „Prevencija po mjeri mladih“ ,22 .3. 2017.god. je održana radionica u Centru za pružanje usluga u zajednici „Klasje“ . Na radionici su sudjelovali učenici iz Učeničkog doma Trgovačke i komercijalne škole „Davor Milas“ te odgajateljica Martina Perković, a vodili su je volonteri iz udruge „Pobjede“ za napuštene životinje (Azil Nemetin).

Pošto je to tek prva radionica u nizu u suradnji s udrugom „Pobjede“ bili smo upoznati s radom udruge te radionicama koji oni omogućavaju, kako nama kao sudionicima projekta, tako i svim sugrađanima.

Neke od radionica na kojima ćemo sudjelovati su:  Posh store (prodaja second hand stvari od kojih cjelokupna zarada ide za potrebe Azila), izrada kućica za pse, veganska kuhinja, izrada kućica za mace beskućnice, šetnje pasa, itd.

Martina Perković