REZULTATI NATJECANJA GRADSKE SMOTRE LIDRANO 2017.
Autor: Dinko Jukić, 19. 2. 2017.

I ove smo godine ponosni što smo sudjelovali na gradskoj razini smotre Lidrano koja je održana 27.1.2017. u Medicinskoj školi u Osijeku.

Na gradskoj razini imali smo tri predstavnika u kategoriji literalni izričaj: Anu–Mariju Kotal (3.K1),  s pričom Svijeća, mentor  Dinko Jukić, prof. , Adriana Bučeka (3.K1) s fragmentima iz priče Priča o jednom djetinjstvu, mentorica Marina Jukić, prof. i Lorenu Užar (2.K1) s pričom Ruž na njezinoj cigareti, mentor Dinko Jukić, prof. i jednu predstavnicu  u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa, učenicu 3.K3 razreda Ivanu  Rado s pjesmom Edgara Allana Poa Annabel Lee, mentorica Marina Jukić, prof.

Svi su učenici iznimno uspješno predstavili svoju školu i na tome im čestitamo. Čestitamo i Adrianu  Bučeku koji je svojom pričom Priča o jednom djetinjstvu upućen na županijsku razinu smotre  koja će se održati 14.2.2017. u Našicama.

Nadamo se da će naši učenici nastaviti njegovati svoje  literarno i dramsko-scensko stvaralaštvo  i poticati i ostale učenike naše škole da nam se pridruže i otkriju svoje skrivene talente.