PROMOCIJA NAŠE ŠKOLE U ESSEKER CENTRU
Autor: Tatjana Radić, 11. 5. 2015.

Ove godine održana je Smotra srednjih škola u Eseker centru na kojoj su učenici osmih razreda i njihovi roditelji mogli dobiti informacije iz prve ruke o upisnim kvotama, programima i zanimanjima koje nude pojedine srednje škole.

To je bila prigoda da se i mi predstavimo u punom svjetlu i uputimo zainteresirane učenike u sve bitne činjenice vezane za našu školu i pomognemo im oko pripreme za upis u onaj program koji ih zanima. Promidžbeni tim naše škole čini već uigrani sastav od četiri člana: Sanja  Grizelj, psihologinja;  Marin Glavaš, učenik IV.K3 razreda , Nikolina Barišić, učenica III.1 razreda i Palinkaš Maja, učenica III.2 razreda. Inače je ovaj sastav već djelovao na promidžbi naše škole  u OŠ Jagode Truhelke i OŠ F. K. Frankopana.