Valentinovo Učeničkoga doma Trgovačke i komercijalne škole „Davor Milas“ Osijek, 12.2.2015.
Autor: Tatjana Radić, 13. 2. 2015.

Svi znaju voljeti, jer su se rodili s tim darom. Neki to rade prirodno dobro, ali većina treba  ponoviti gradivo i svi, bez izuzetka,  imaju potrebu gorjeti  u vatri svojih proživljenih emocija, oživjeti  neke radosti i boli, uspone i padove, sve dok ne postignu onu nit vodilju koja stoji iza svakog novog susreta. Trinaesti put zaredom održana je priredba povodom Valentinova.

Učenici i profesori iz Pakraca, Vukovara i Osijeka prikazali su, pjesmom i recitacijom, svu ljepotu ljubavi i prijateljstva te prenijeli dobru emociju na sve nazočne. Priredbu je otvorila ravnateljica škole mr.sc. Sandra Brajnović, a prigodne darove uručila prof. Vesna Pirić, voditeljica Trgovačkoga doma. Za organizaciju priredbe zaslužne su prof. Kristina Jurić i prof. Mirna Ažić sa svojim učenicima, a ostali profesori, učenici i osoblje doma, za ugodan domjenak. Hvala i djelatnicima GČ Tvrđa koji su nam i ove godine ustupili prostor.

Kristina Jurić, prof.

Pogledajte i objavu na portalu Glasa Slavonije.