Upisi u 1. razred šk.god. 2014./2015
Autor: Tatjana Radić, 11. 7. 2014.

Upisi u 1. razred šk.god. 2014./2015. bit će od 14. do 18. srpnja 2014. godine od  8 do 12 sati u prostorijama škole - Gundulićeva 38, Osijek.

U interesu je učenika da dođu što ranije na upis, kako bi u slučaju eventualnih nejasnoća na vrijeme mogli riješiti sve potrebno.

VAŽNA NAPOMENA: svi kandidati originalnu dokumentaciju,  temeljem koje su prilikom prijave ostvarili određena prava (izravan upis, bolest, teškoće, individualizirani i prilagođeni obrazovni programi i sl.), moraju dostaviti srednjoj školi koju će upisati (dakle, našoj školi) u razdoblju određenom za upis, zajedno s POTVRDOM ŠKOLSKOG LIJEČNIKA I UPISNICOM. Upisnicu isprintate sami i popunjenu je predajete u školi.

Napominjemo kako obavijest na prijavnicama koje ste potpisivali u OŠ na kojima piše kako su troškovi školovanja 4.000,00 kn treba zanemariti jer se ona odnosi samo NA ONE UČENIKE KOJI DOLAZE IZVAN EUROPSKE UNIJE.