Magdalena Ilić donijela nam je srebro s Državnog natjecanja u disciplini Prodavač
Autor: Tatjana Radić, 9. 4. 2014.

Ovogodišnje Državno natjecanje u disciplinama Komercijalist i Prodavač u sektoru ekonomija, trgovina i poslovna administracija održano je od 2. travnja do 4. travnja u Dubrovniku. Naša učenica III-1 razreda Magdalena Ilić plasirala se među sedam najboljih prodavača/ica u državi i na natjecanju osvojila drugo mjesto – srebro u disciplini Prodavač. Mentor učenice bio je prof. Josip Juriša.

Osim ostvarenog rezultata, Magdalena je svojim cjelokupnim ponašanjem tijekom natjecanja dostojanstveno i profesionalno predstavila našu školu.

Ma: „Presretna sam s ostvarenim rezultatom. Osim priznanja i medalje koju sam osvojila posebno me se dojmio grad Dubrovnik i prijatelji koje sam stekla tijekom ovoga natjecanja. Budućim bih generacijama poručila neka uče i rade kako bi i oni ostvarili mogućnost predstavljanja škole na međužupanijskom ili državnom natjecanju sljedeće godine. Svaki trud i rad se na kraju bude nagrađen.“

Čestitamo Magdaleni i njezinom mentoru prof. Josipu Juriši na ostvarenom rezultatu i promicanju škole, grada i županije na Državnom natjecanju u Dubrovniku.