OSJEČKI FESTIVAL ČOKOLADE
Autor: Tatjana Radić, 29. 1. 2014.

25.siječnja 2014. učenici I.2 i I.3 razreda Trgovačke i komercijalne škole „Davor Milas“ i prof. Pintarić posjetili su „Osječki festival čokolade“

U sklopu predmeta Poznavanje robe i nastavnog gradiva „Konditorski proizvodi“ posjetili smo  u subotu, 25.siječnja 2014. u 11:00 sati na Trgu slobode jedinstveni događaj u siječnju „Festival čokolade – skulpture od čokolade“. Festival je osmislila udruga za  kulturu i umjetnost „Centar kulture Osijek“.

Prisustvovali smo izrađivanju skulptura od čokolade (Tri ptice“, „Dva lica“, „Otvorena kutija“, „Glava zmaja“ … ) na kojima je radilo petnaestak mladih umjetnika. Imali smo priliku i kušati toplu čokoladu i razne čokoladne delicije.

Voditelj terenske nastave: Nada Pintarić, prof. poznavanja robe