Akcija prikupljanja plastičnih čepova za pomoć Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske
Autor: Tatjana Radić, 11. 11. 2013.

Učenici I.3 razdreda u pratnji prof. Marine Hržica, u sklopu terenske nastave iz Ekologije i održivog razvoja, posjetili su 6. studenog Poslijediplomski studij Poduzetništvo.

Trgovačka i komercijalna škola "Davor Milas" Osijek priključila se akciji prikupljanja plastičnih čepova u svibnju 2013. Učenici su prikupljene plastične čepove predali Mirti Matešić, koordinatorici specijalističkog i doktorskog studija. Želimo potaknuti naše učenike i profesore na selektiranje kućnog otpada i na suosjećanje sa članovima Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske. Poznato je da su financijski troškovi liječenja teških bolesti velik izazov za oboljele i njihove obitelji. Stoga i dalje prikupljamo plastične čepove - u predviđenoj kutiji u prizemlju škole. Sjetite se kad otvorite plastične boce od mlijeka, sokova i drugih pića - donesite čepove u školu!

Marina Hržica, prof. Ekologije i održivog razvoja