Pakrac, 45. regionalna Domijada
Autor: Kristina Jurić, 10. 5. 2022.

Nakon dvije pandemijske godine održana je, 29. travnja 2022., 45. regionalna Domijada u Pakracu. Naši učenici su sudjelovali u nekoliko kategorija: šah (m), stolni tenis (m/ž), nogomet, recitacija, glazbeni izričaj, te slikarstvo, primijenjena umjetnost, videozapis.

Sudionici po kategorijama:

ŠAH (m) – Bono Iličić, Krunoslav Adamović, Roko Radić, Dorijan Šimunić;

STOLNI TENIS (m) – Kristijan Kubica, Marko Lukić, Oliver Kuna;

STOLNI TENIS (ž) – Izidora Bosak, Anja Šakota, Anamarija Klaić;

NOGOMET – David Zrinušić, David Blagojević, Patrik Sudarić, Mateo Rogalo, Lukas Šerić, Sven Mijatović, Luka Majstorović, Gabrijel Musa, Noa Pleša, Kristijan Barišić;

RECITACIJA – David Sarka – (voditelj: Kristina Jurić);

GLAZBENI IZRIČAJ: Franka Harkanovac, Iva Podgoračan, Stela Lončarić, Ana Guberac, Lana Lacković – (voditelj: Kristina Jurić) te kategorija

SLIKARSTVO, PRIMIJENJENA UMJETNOST, VIDEOZAPIS – Lea Kapoši, Nora Vrselja, Luka Žderić, Tamara Majhen, Karmen Rosandić, Katarina Ljubić, Martina Nitraj, Iva Markovinović, Iva Šlibar, Bianka Majić – (voditelj: Gordana Dubrović)

Učenici su osvojili:

1. mjesto u nogometu, muškom stolnom tenisu i likovnoj umjetnosti: slika – Nora Vrselja, skulptura – Lea Kapoši
  2. mjesto: šah (m) i crtež – Tamara Majhen
  3. mjesto: stolni tenis (ž) i slika – Karmen Rosandić

Učenici koji su osvojili prva mjesta u kategoriji idu na 45. državnu Domijadu u Rovinju koja će se održati 15. 5. – 17. 5. 2022.

Svim sudionicima, zahvaljujemo na sudjelovanju!