Projekt “Mladi za grad”
Autor: Tatjana Radić, 2. 3. 2022.

PRONI Centar za socijalno podučavanje u suradnji sa Gradom Osijekom provodi projekt “Mladi za grad”.

Savjet mladih Grada Osijeka aktivno je preuzeo ulogu angažirati dionike koji mogu osigurati participativan proces izrade javne politike – Programa za mlade Grada Osijeka 2022.-2025., koji nije kabinetski dokument, nego u čijoj izradi sudjeluju oni na koje se isti odnosi. Mladi će sami reći što smatraju da bi pomoglo poboljšati kvalitetu njihovog života u gradu Osijeku, bilo da su 15 ili 29 godina.

Trenutno je u tijeku  ispitivanje navika i potreba mladih u gradu Osijeku te Vas molimo da poziv za ispunjavanje upitnika objavite na svojim stranicama i proslijedite svojim mladima;

Imaš između 15 i 30 godina i živiš u Osijeku ili prigradskom naselju Osijeka?

Želiš da Osijek bude što više grad po mjeri mladih? Upravo sada imaš priliku reći svoje mišljenje i prijedloge kako se to može učiniti te kako ti vidiš svoj grad.

Pripremili smo Upitnik o navikama i potrebama mladih grada Osijeka, a rezultati istoga koristit će se za izradu Programa za mlade Grada Osijeka 2022. - 2025.

Ispunjavanje ankete traje samo 5 minuta i unaprijed ti zahvaljujemo na ispunjavanju.

Anketu možeš ispuniti na sljedećoj poveznici: https://forms.gle/nnqymqv8PWLk4f5P8

Ovaj Upitnik  provodi se u okviru projekta "Mladi za grad" financiranog sredstvima Europske unije kroz program Erasmus+., čiji nositelj je PRONI Centar za socijalno podučavanje iz Osijeka, a partner na projektu je Grad Osijek.

Lijep pozdrav iz Info-centra za mlade Osijek!