NOVE UPUTE U VEZI COVID-19 OD HZJZ I MZO OD 25. VELJAČE 2022.
Autor: Tatjana Radić, 28. 2. 2022.

Poštovani,

na poveznici https://www.hzjz.hr/sluzba-epidemiologija-zarazne-bolesti/koronavirus-najnovije-preporuke/  možete pročitati cjelokupni novi dokument u vezi postupanja od strane HZJZ i MZO, a što se tiče promjena u školi ističemo uputu za maske sa četvrte stranice uputa:

"Maske za lice tijekom nastave u razredima maske nisu obavezne za učenike i djelatnike, ali ih učenici i djelatnici mogu i dalje nositi ako smatraju da su im potrebne, a preporučuju se svim učenicima i djelatnicima škole s kroničnim bolestima koje mogu dovesti do težih oblika bolesti COVID-19 ako im zdravstveno stanje omogućuje nošenje maske.

Maske su obavezne tijekom prolaska i boravka u zajedničkim prostorijama te u javnom i organiziranom prijevozu."