DRŽAVNA MATURA PODSJETNIK ZA MATURANTNE 4.K1 i 4.K2
Autor: Tatjana Radić, 2. 2. 2022.

Kako nismo u školi pa ne mogu ući u vaše razrede, samo da vas podsjetim, do 15.2. u 12h trebate odabrati ispite državne mature koje ćete polagati, obavezne i razinu A ili B i izborne predmete.
1. logirajte se na POSTANI STUDENT (korisničko ime, lozinka i PIN)
2. na kartici MOJI PODACI provjerite svoje osobne podatke (OIB, adresa i itd) i posebno OCJENE 1. 2. i 3. razreda da li je sve dobro upisano - AKO NEŠTO NIJE TOČNO JAVITE MI
3. na kartici MOJ ODABIR - odaberite OBAVEZNI DIO - te predmete i razine koje želite prijaviti za hrvatski jezik, matematiku i strani jezik, a zatim možete i IZBORNI DIO - ako želite polagati još neki predmet koji vam se traži za upis na željeni fakultet.
Prilažem vam link na video u kojem je sve lijepo objašnjeno od početka (za one koji nisu uzeli PIN i TAN - još uvijek možete), te ovaj dio potvrđivanja (VERIFICIRANJA) osobnih podataka i odabira ispita.
Pazite na rok, 15.2. u 12 h se zaključava i onda više nećete moći promijeniti podatke i odabrane ispite.
Ako netko ima pitanja ili treba pomoć neka mi se javi na službeni mail tatjana.radic@skole.hr
Lijep pozdrav,
Tatjana Radić, koordinatorica državne mature
P.S: U komentaru videa imate vremenske poveznice za one dijelove koji vas zanimaju, pogotovo ako ste već uzeli PIN i TAN, pa to možete preskočiti