Izvješće sa školskih natjecanja Mreža čitanja i Čitanjem do zvijezda
Autor: Marina Jukić, 26. 12. 2021.

U godini čitanja naši učenici sudjeluju u dva velika nacionalna projekta za poticanje čitanja i kreativnosti, Mreži čitanja i Čitanjem do zvijezda. U prosincu su održane školske razine natjecanja.

3. prosinca 2021. u 12h, u prostoru škole, održano je Školsko natjecanje u kvizu znanja i kreativnosti Mreža čitanja. Natjecanju je pristupio Gabrijel Vučanović  (3.K1) i u obje se kategorije, kvizu znanja i natjecanju u kreativnosti izradom video mamca za tri tematski zadane  knjige, plasirao na regionalnu razinu natjecanja.

21. prosinca 2021. u 9h, u prostoru škole, održano je Školsko natjecanje u kvizu znanja i kreativnosti   “ Čitanjem do zvijezda”. Natjecanju su pristupile dvije učenice: Karla Jovinac (1.K1) i Valerija Dugalić (4.K1).  Učenice su prošle školsku razinu i  upućene na županijsku razinu natjecanja. Mentorica je učenicima profesorica Marina Jukić.

Čestitamo učenicima i želimo im odličan rezultat i na sljedećoj razini natjecanja!