HUMANITARNA AKCIJA PRIKUPLJANJA NAMIRNICA VOLONTERSKOG KLUBA TRGOS
Autor: Marina Jukić, 30. 9. 2021.

30.9.2021. - 15.10.2021.

Dragi  učenici i volonteri, poštovani roditelji,
jednoj mnogobrojnoj obitelji iz naše škole potrebna je pomoć, stoga vas, u ime volonterskog kluba TRGOS pozivam na doniranje prehrambenih i neprehrambenih proizvoda.

Ukoliko ste u mogućnosti, molimo vas da u kutijama koje su postavljene na stolu u prizemlju škole, ispred školske knjižnice, donirate neke od sljedećih proizvoda:

Prehrambene proizvode: brašno, ulje, tjesteninu, šećer, med, mlijeko, hranu u konzervama (npr. tunjevina, goveđi gulaš), voće i povrće koje može stajati (npr. jabuke, limun), slatkiše, petit keks, Čokolino za najmlađe

Neprehrambene proizvode - sredstva za higijenu: šampone, gelove za tuširanje, sapune, četkice i paste za zube, deterdžente za pranje rublja i posuđa.

Svaka je donacija dobro došla! Čak i ukoliko ste u mogućnosti donirati samo jedan od navedenih proizvoda, svojim ste nesebičnim činom pomogli obitelji u potrebi i usrećili dječicu koja se raduje i najmanjim sitnicama.

Akcija će trajati od 30.9.2021. do 15.10.2021.

Unaprijed zahvaljujemo na humanosti i nesebičnosti!

Nastavnici i volonteri volonterskog kluba TRGOS